Rubriky
Služby

Jak se z malé francouzské firmy stalo impérium: Pořiďte si to nejlepší na trhu!

Celosvětová špička, francouzská firma, která si potrpí na dokonalost. To je Schneider Electric. Společnost, která se ve svém oboru pohybuje od roku 1836. Vyrábí nejrůznější vypínače, zásuvky, záložní zdroje, nouzová osvětlení i nabíjecí stanice.

To vše se zájmem a opravdovou touhou zajistit svým zákazníkům bezpečný domov a dopřát jim při tom skutečný designový zážitek. Tohle všechno se děje za použití nejmodernějších technologií.Francie, francouzské nápisy

Produkty Schneider Electric jsou díky závodu v Písku k dostání také v České republice. Ba co, jejich koupí podporujeme tuto českou pobočku se spoustou českých zaměstnanců.

Co je na výrobcích však vůbec nejúžasnější je právě jejich výdrž. Jsou skutečně bytelné a kvalitní. Není divu, že firma se na trhu udržela přes 183 let a její akcie stále rostou. Jméno zakladatele firmy Schneider Electric je dokonce vepsáno na Eiffelově věži.

Firma vznikla z původně královské slévárny, kterou zakladatel firmy – Eugene Schneider – odkoupil a začal v ní vyrábět. Nejprve to byly lokomotivy, později i parníky pro celou Francii.

Nyní je Schneider Electric světovou jedničkou elektrotechniky a všechny obory, do kterých zasahuje, bychom jen těžko vyjmenovávali, neboť by to zabralo příliš mnoho místa.

Vypínače Schneider https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ jsou pak zvláště lahůdkou. K dostání jsou v nejrůznějších designových provedeních, která pozvednou jak kancelář, domov, tak jakýkoli jiný interiér.pracovna, mrakodrap, impérium

V nabídce jsou například zvláště u mužů oblíbeny krycí rámečky v barvě tabáku, která působí neuvěřitelně elegantně. Stejně tak jsou v barvách kovu, v černé nebo zlaté.

Firma nabízí také efektivní stmívače, praktické sporákové vypínače a mnohobarevné provedení krycích rámečků i zásuvek v delikátním provedení.

Zvláště efektně pak působí dvoj rámečky nebo dvoj zásuvky. Rámečky najdete i v originálních odstínech Teracota, Verde a Violeta, které patří mezi nejvíce trendy odstíny letošní sezóny.