Dětská oslava narozenin? Nepodceňte přípravy!

Oslavy jsou skvělou příležitostí, jak se dobře najíst, poklábosit s přáteli, pobavit se…tedy v případě, že nejste hostitel. Asi každý, kdo někdy pořádat oslavu ví, že pro hostitele to většinou moc velká zábava není. Spíš stres, vlastně spoustu stresu a o to platí dvojnásob, pokud se jedná o narozeninovou oslavu pro vaše ratolesti. Takové oslavě předchází i několikatýdenní maraton po obchodech, přípravy a nekončící stres, aby se malému neposedovi a jeho kamarádům oslava líbila a zkrátka vše bylo bez chybičky. Znáte to, milujeme své děti nade vše a jsme ochotní pro ně obětovat cokoliv, i když budeme několik dní před oslavou pít kávu po litrech.

barevné balonky

Ovšem samotná oslava nemusí být jenom v režii neustálého stresu a nervozity, zda se hosté dobře baví. Pokud neponecháte nic náhodě a přípravy na poslední chvíli, krom vašich dětí si samotnou oslavu můžete užít i vy.

Co je všechno potřeba připravit na den D?

Tajemství úspěšné party tkví v připravenosti hostitele. Scénář je tedy klíčový a rozhodně se nevyplatí nechávat vše na poslední chvíli. Program se bude odvíjet hlavně od rozpočtu, který jste ochotni uvolnit na narozeninovou oslavu. Podle toho se pak budou přípravy ubírat dalším směrem. Místo, téma, občerstvení nebo dekorace. Nejdůležitější je ale nakonec samozřejmě názor dětí, pokud jsou už ve věku, kdy mají ucelenou představu o podobě své narozeninové party, určitě vaše plánování obohatí cennými radami.

narozeninový dort

Program narozeninové oslavy

I program je důležitý a vlastně právě on rozhoduje, jakým směrem se bude celá oslava ubírat a jak naladěni budou hosté z oslavy odcházet. Co třeba odpolední program oživit kouzelníkem nebo klaunem? Ti dokáží děti zabavit na dlouhé hodiny a hodí se právě ve chvíli, kdy všechny nápady na zábavu ztroskotávají. V letních horkých dnech zase můžete na zahradu umístit kbelíky s vodou nebo malý bazén, vodní radovánky u vody oživí nejednu dětskou oslavu.

Podobné příspěvky