Rubriky
Služby

Bazén do země pro váš dobrý pocit

Vodu vnímá lidský organismus jako něco božského. Umíte si představit, že bychom jí neznali? Že bychom přijímali tekutinu pouze v podobě šťáv z plodů a že bychom se namísto umývání ve sprše drhli nasucho kartáčem? Přišli bychom zejména o jeden druh rozkoše, bez něhož by lidský život byl nesmírně chudý – bez plavání a pobytu ve vodní lázni.

balónky na hladině

Jedna z prvních pohybových dovedností, kterou se malé děti učí, je plavání. Pořádají se pro ně plavecké kurzy v rámci školní výuky a dokonce i na vysoké škole je plavání povinným sportem. Plavání však není jedinou kontaktní metodou s vodou v bazénech či aquaparcích, jde zejména o relaxaci, uvolnění a vnímání nadnášecí schopnosti vodní masy, jakožto média, které ulevuje od bolesti, zbavuje depresí, mizerné nálady a úzkostí. Být zkrátka ve vodě je něco úžasného a buďme rádi, že voda existuje. Měli bychom si jí také patřičně vážit a projevovat jí vděčnost třeba i ve formě zahradního bazénu do země.

voda v bazénu

Zapuštěné bazény bývají efektní ozdobou zahrady, mohou mít rozličné tvary, někdy i nepravidelné, a můžeme je využívat i celoročně, pokud k tomu máme podmínky, např. ohřev vody a patřičné zakrývání kvůli úniku tepla. Na co bychom však neměli zapomínat, je možnost do vody si zaskákat.

Skoky do vody v domácím bazénu

Skákání do vody může být přirovnáno k antistresové pomůcce. Je nesmírně účinné, zdravé a přitom lehce dostupné. Není třeba skákat bazénu ukázkové šipky, klidně se rozběhněte a hupsněte na hladinu s velkou razancí po zadku. Dotek s vodou vyvolává euforické pocity, možná i právě proto tak rády skáčou do vody malé děti, které se rády projevují spontánně, zatímco my, dospělí, se chováme spíše rezervovaně, zejména na veřejnosti. http://www.hc-olomouc.cz/zobraz.asp%3Ft%3Dverejne-brusleni

Nebojte se uvolnit alespoň doma a bazén do země využívejte nejen pro ponor pod hladinu kvůli oné měkkosti a hebkosti, ale dopřejte si pořádné vzrušení, které jinde nezažijete.

Rubriky
Služby

Marketing a propagace od profesionálních grafiků.

Jste-li vlastníkem některé ze společností, nebo jste právě svou vlastní firmu založili, jistě Vás zajímá otázka propagace Vaší značky. Dobře zpracovaný marketing je tak tím nejdůležitějším faktorem k dobré prosperitě firmy, stejně tak i propagace, která nejen, že udrží zájem Vašich stálých, věrných https://www.penize.cz/interaktivni-grafiky zákazníků, ale také Vám zaručí upoutání pozornosti nové, potencionální klientely. Ovšem aby marketing i propagace fungovaly správně, je zapotřebí profesionála, který své práci rozumí, a ví, co dělá. Tým takových odborníků Vám nabízí grafika Pardubice, kde se o Vás a Vaši firmu postarají do posledního detailu.

spolupráce

V nabídce komplexních služeb tak najdete například tvorbu samotného loga, které je klíčové k následné prezentaci firmy. Ať už potřebuje logo navrhnout od začátku, nebo jen přemýšlíte o jeho redesignu, jistě Vás tito grafici nezklamou. V první řadě Vás tak čekají řady skic a návrhů, jejichž výsledná verze prochází digitalizací, kde se následně dokončují různé detaily, jako jsou konkrétní barvy, font písma, a podobně. Poté, co je logo schváleno, Vám grafici předají takzvaný logo manuál, který obsahuje veškeré, podrobné informace o logu, tedy nejen barvy, font písma, nebo minimální povolenou velikost, ale také jeho zakázané použití, či možné, barevné varianty.

grafik

Další nabízenou službou je také webdesign, kdy se Vám grafici obstarají nejen o dobře vypadající, ale také o plně funkční web. Samozřejmostí jsou také tiskoviny, které zahrnují například katalogy, časopisy, nebo prospekty. Dále pak můžete využít nejen návrhů, ale také zpracování vizitek, polepů aut a výloh, nebo třeba samolepek, zkrátka toho, co spadá pod firemní, korporátní identitu. V neposlední řadě Vám tito zkušení grafici mohou poskytnout také konkrétní grafiku pro Vaše profily na sociálních sítích, nebo třeba propagační bannery.

Rubriky
Služby

Manuální práce hrou

Dekorace a celkově dekorování je velmi krásným momentem. Dělá to náš dům domovem, jelikož právě díky dekoracím ukazujeme svou pravou tvář, tedy to, jací jsme uvnitř a co se nám líbí. Nejedná se o nic neobvyklého, protože každý z nás jistě doma nějaké ty dekorativní předměty má a má z nich radost. Jednoduše dělají nás domov útulnější. Mohou být různých tvarů, střihů, barev, materiálů i velikostí. Je to jen o našem vkusu. Někdo dekorování nesmírně miluje a někomu stačí pouze kár kousků na zvelebení místnosti. Každý máme prostě svůj styl a představu o tom, jak má taková dekorace vypadat či jaké má mít poslání.

ruční výroba

Myslím si, že tu není nikdo, kdo by si někdy ve svém životě nezkusil vytvořil alespoň jednu svou dekoraci. Mohlo tomu být ve škole, ve školce, ale třeba i jako dárek někomu blízkému. Je to zcela běžná praxe, kdo má již děti, tak mi dá určitě za pravdu v tom, že jsou velice zručné a mají výbornou fantazii, proto je vytváření nesmírně baví a naplňuje. Ale hovoříme zde jen o dětech? V žádném případě, i mezi námi jsou lidé, kteří na vytváření nedají dopustit a rádi tak tráví svůj volný čas. Není se čemu divit, jelikož je to skvělá činnost na odreagování či rozvíjení své fantazie.

ruční dekorace

Pokud jste kreativní a rádi takto něco vytváříte, tak pro vás mám dobrou zprávu. Máme možnost vyrábět ozdobné předměty a dekorace a u toho si i přivydělat. Je to rozhodně výborná cesta pro toho, kdo je manuálně zručný a rád za sebou vidí estetické výsledky. Firma Selvintech si zakládá na spokojeném zákazníkovi a udělá pro to maximum. Zde můžete být i vy součástí. Práce se vykonává z domu, což je obrovské plus pro toho, kdo rád pracuje v klidu a sám třeba u večerního filmu nebo u kávy. Pokud se rozhodnete zkusit spolupráci, budete velice mile překvapeni přístupem firmy, která vás vše ráda zaučí a ukáže. Selvintech zkušenosti jsou velmi lichotivé, takže budete součástí nejen rychle se rozvíjející se firmy, ale i poctivé a profesionální práce.

Rubriky
Služby

Výhodný pronájem dodávky

Dodávky jsou univerzální vozy, díky kterým převezete snad všechno. Jejich prostor je různý a to podle typu dodávky. Na světě existuje nespočet různých dodávek a každá z nich má velký úložný prostor, který můžete využít. Tyto vozy jsou nepostradatelné pro velké firmy, ale i pro menší živnostníky. Hodí se však i na běžný život a jejich využití je vážná ohromné. Pro mnoho z nás až nepředstavitelné, kdyby dodávky neexistovali. Pokud žádnou nemáte a potřebujete nutně převést nábytek, či zakázku na stavbu, tak využijte pronájmu dodávek.

půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek Praha 4, je osvědčená půjčovna, na kterou se lidé obracejí v nouzi. V jejich vozovém parku najdete mnoho druhů dodávek a je jen na Vás, jakou si půjčíte. Jejich vozy jsou vždy připravené vyjet a jsou v naprostém pořádku. Také by během pronájmu nemělo dojít k poruše a to díky tomu, že jsou vždy kontrolovány. Tato firma se zabývá o dodávky hlavně francouzské výroby, se kterými má zkušenosti a je na ně spolehnutí. S těmito vozy můžete najet neomezené kilometry a také Vám vůz po domluvě přistaví. Navíc nabízejí zvýhodněné víkendy a je tak dobré si naplánovat práce na víkend, ať ušetříte za pronájem.

půjčovna dodávek

Na jejich internetových stránkách se můžete podívat na všechny vozy, které společnost nabízí. U každého vozu je napsaná výbava automobilu a také zda je určený pro jízdy v zahraničí, či pouze v České republice. Samozřejmostí je ceník, který je rozepsaný na hodinové sazby, či na dlouhodobý pronájem vozu. Všechny ceny jsou včetně DPH a na všechny vozy Vám bude, stačit řidičský průkaz skupiny B. Zdarma Vám také zapůjčí rudl, či navigaci, se kterou dorazíte vždy do správného cíle. Po dohodě lze domluvit zapůjčení vozu i mimo provozní dobu.

Pokud tedy potřebujete něco přestěhovat, či převést, tak neváhejte a obraťte se na tuto spolehlivou společnost.

Rubriky
Služby

What you can find in Prague

Have you ever wandered the beautiful streets of Prague? If so, you have to agree with me and acknowledge that Prague is an extremely beautiful place. All the sights you will find here, all the streets and neighborhoods you walk through and still Prague has something to surprise you. Why? This is because Prague as such is truly an experience in itself. Secondly, it is very large, so even the inhabitants who have lived here for several years have never been through it (I dare say). But in Prague it is magical. That you walk the streets and there is always something new. This is simply how Prague looks to most of us.

m

Apart from this beautiful one, however, there is also quite a lot of noise in Prague – from trains, buses, to put it simply, the bustle of the city. Some like this bustle, some don`t. But this is natural, because we are all different and everyone likes something different. Prague is also rich in terms of shops and services – so we will probably find everything we can remember here. Lots of shops – whether they are branded or not, various centers, we all love to come here. And I`m not just saying that, it really is. Prague is the capital of the Czech Republic and maybe that`s why it has everything we need.

m

It is a bit more expensive in terms of all kinds of services, hotels and the like, but all these services also correspond to the price with their professionalism and quality. I`m sure you`ll agree with me. There are also various restaurants in Prague. Some are more expensive, others cheaper. But I was surprised that there are restaurants in Prague that have such a luxurious impression, where you can literally eat for a few crowns. And you won`t find much here, on the contrary, a lot and they cook great and traditional Czech dishes. And if we leave it all out, there are more options. For example, if someone has a hobby, they can study in it, for example, if you enjoy shooting, you can go to the shooting range, where you can train shooting in prague.

Rubriky
Služby

Autoškola v Praze

Máte dceru/syna, vnučku/vnuka nebo dokonce vy samy byste chtěli řídit, protože vás už nebaví dojíždění MHD v Praze? Mám tu pro vás nejlevnější autoškolu v Praze https://www.autoskolaholesovice.cz/ s perfektním zázemím a kvalitou. Řízení po hlavním městě, může být jednoduché, stačí vytisknout a vyplnit přihlášku a vybrat si jednu z poboček (Praha 7 – Holešovice nebo Praha 9 – Horní Počernice) na kterou ji odnesete. Poté již stačí dorazit na první schůzku, kde dostanete učebnici, abyste se mohli připravovat na testy, které zvládnete levou zadní.

Vchod autoškoly

Následně bude probíhat výcvik, ve kterém si procvičíte křižovatky, jak reagovat v provozu a hlavně, jak řídit auto, kamion, autobus nebo si můžete vybrat možnost pouze školení řidiče či kondiční jízdy, které se hodí obzvlášť v zimě ve sněhu. Vybrat si můžete také vaše výcvikové vozidlo, což není možné všude a beru to jako velký bonus. Také se při první schůzce seznámíte s učitelem a v případě nespokojenosti máte možnost změny, protože je důležité, abyste se na hodiny těšili a zvládli tak závěrečné zkoušky. Ceny jsou vzhledem ke kvalitě velmi nízké, což uvítají i lidé s finančními problémy. Další bonus je, že studenti mohou v Holešovicích využít studentskou slevu. Pokud nemáte celou částku ihned, můžete zaplatit zálohu 5000,- a poté doplatit zbylou částku.

Auta na jízdy

Ceník:
Pro osobní automobil (skupina B) se pohybují od 15500,- až 19500,-. Záleží, jak rychle chcete mít kurz hotový.
Také je možný kurz pro automat, kdy je cena 16500,-
Pro nákladní automobil (skupina C) je cena 15900,- a je možné od 21 let.
Pro autobus (skupina D) jsou ceny 17500,- až 32900,-

V případě zájmu o řidičský průkaz v jedné z pražských poboček se můžete mrknout na webové stránky, kde najdete více informací i přihlášku.
Rozhodně doporučuji udělat si řidičský kurz v Praze, kde se rovnou naučíte řídit ve větším provozu a vyzkoušíte si i náročnější křižovatky, které v běžných malých městech nejsou.

Rubriky
Služby

Proč musí mít hromosvody bytové domy?

Každý z nás chce svůj dům ochránit před nejrůznějším nebezpečím. A není divu, koneckonců to má být místo, kde si můžeme bez jakýchkoliv obav odpočinout. Dává tedy smysl, že si jej zařídíme tak bezpečně, jak je to jen možné.

Jedním z rizik, kterému jsou budovy vystaveny, je i zásah bleskem. Platí samozřejmě to, že čím větší onen dům je, tím je větší pravděpodobnost, že do něj udeří. Jako obranu proti tomu je v zákoně nařízeno, aby měly hromosvody bytové domy revize-elektro-revtech.cz, ale i jiné budovy, ty výškové především.

blesky během letní bouřky

V našich podmínkách se to týká hlavně paneláků, ale i některá sídla firem jsou v současné době dosti vysoká. Samozřejmě se pak mžeme ptát, proč je to nařízeno. Koneckonců, vnější stěny domů jsou již dávno stavěny z nehořlavých materiálů, nebezpečí, že se po zásahu bleskem vznítí, je tedy skutečně minimální. Nebo ne?

Zde totiž vstupuje do hry elektřina, kterou každý z nás denně využívá, a bez které bychom si život nedovedli představit. Problém zde je v tom, že veškeré vodiče i přístroje jsou stavěny na určitý konstantní přítok proudu. Pokud dojde k jeho rapidnímu, silnému zvýšení, jako se to stane právě když uhodí blesk, může dojít k přepětí a následnému zkratu či vzniku požáru.

hromosvod na kapličce

Právě tomu mají zabránit hromosvody. Jejich účelem je, aby blesky udeřily právě do nich, a následně byly neškodně odvedeny do země. Toto opatření je velmi účinné, avšak ani ono není stoprocentní. To je i důvod, proč elektrárny při silných bouřích vypínají přívod proudu do nejvíce zasažených oblastí. Riziko je zkrátka příliš velké, a hodina bez proudu je rozhodně menší zlo, než právě požár či zničená elektronická zařízení.

Vzhledem k tomu, že díky globální změně klimatu můžeme i u nás očekávat stále extrémnější výkyvy počasí, což se týká i bouří, je jasné, že se tato opatření rozhodně vyplatí dodržovat, a mít hromosvod na domě v dobrém stavu. Může nám to totiž zachránit i život.

Rubriky
Služby

Vytvořte si aplikace na míru

Žijeme v moderní době, kde připojení k internetu nalezneme na každém rohu a kde není žádnou novinkou vlastnit mobilní telefon. Těžko by si dnes kdokoliv dokázal představit, že by se vzdal moderních technologií. Mají nám usnadnit život, nebo ne? Důležitou složkou, těchto technologií, jsou aplikace na míru https://www.strelec.pro. Sociální sítě, aplikace, díky kterým komunikujeme výrazně rychleji, má každý ve své kapse. Existují i takové, které vám počítají kroky i hlídají zdraví. Nebo vám pomáhají učit se novému, cizímu jazyku. Úžasné, jak doba šla kupředu. A to dokonce tak, že lze si vytvořit aplikaci přímo pro vás, na míru a pro vaše potřeby. Existují firmy, které váš nápad přetvoří na samotné dílo. Ať se jedná o webové, desktopové nebo mobilní aplikace, není problém je vytvořit.

Moderní technologie

Pokud potřebujete vytvořit aplikaci určenou pro vaše podnikání nebo jen pro uzavřené firemní účely, doporučuje se webová aplikace. Je velmi jednoduchá pro provoz, neboť funguje jako webová stránka. Tím pádem se nemusíte starat, kolik místa by vám bylo sebráno z paměti vašeho zařízení. Ve výsledku budete potřebovat jen webový prohlížeč a samozřejmě připojení k internetu.

Další možností aplikace pro vaše podnikání, je vytvoření tzv. desktopové aplikace, nebo-li uzavřeného softwaru, která musí být nainstalována na pevný disk zařízení. Právě díky této instalaci bude aplikace fungovat i bez připojení k internetu. Další výhodou je větší bezpečnost dat a delší životnost programu.

Aplikace

Nesmíme zde zapomenout ani na mobilní aplikace, které jsou součástí každého chytrého telefonu nebo tabletu s operačním systémem iOS, Android i Windows Phone. Velkou výhodou těchto aplikací je snadná dostupnost, máte je tedy vždy po ruce. U některých je však nutné připojení k internetu. Taková to firemní aplikace může zefektivnit vaše podnikání nebo usnadnit práci vašim zaměstnancům či obchodním partnerům. Dokonce je to i skvělý marketingový nástroj k udržení stávajících zákazníků a k získání nových. Aplikace změnily způsob, jak dnes používáme chytré telefony. Jsou funkční, rychlé, snadné a velmi oblíbené. Nejen u dospělých, ale i u dětí. Staly se nedílnou součástí našich životů a bez kterých bychom se teď, horko těžko, obešly. Tak proč si jednu nevytvořit ?

Rubriky
Služby

Když není manžel, pomůže havarijní služba

S řemeslníky všeho druhu jsem měla celé roky špatné zkušenosti. Nekonečné čekací doby, i když jsem telefonovala každý den a div neplakala, že je to skutečně akutní. Kdybych tušila, co mě jako singl https://www.yelp.com/biz/singl-new-york-2 žijící ženu čeká ve starším panelákovém bytě, asi bych si už dávno udělala rekvalifikační kurz a stala se hodinovým manželem, protože očividně je děr na trhu ještě stále mnoho! Nejhorší zážitek mi připravilo ucpané koleno v potrubí. Opakovaně se na mě obraceli sousedé z bytu pode mnou, že jim stropem ode mne prosakuje voda. Třetí objednaný instalatér přijel po týdnu denních urgencí, utáhl ve stoupačkách jeden kohoutek a prohlásil problém za vyřešený. Jenže potíže s unikající vodou k sousedům se po pár dnech objevil znovu.

Instalatéři

Stejnému člověku už jsem nezavolala. Nakonec jsem dostala od známého doporučení na havarijní služby https://www.kanalizace-instalateri.cz/ a byla neskutečně překvapená, když již za půl hodiny od zavolání zvonili u dveří. Zkontrolovali vše opravdu důkladně a hotovou opravu ještě další půlhodinu testovali. Jejich přístup mě natolik uklidnil, že jejich telefonní číslo mám dodnes vylepené na lednici a nechala jsem si od nich provést veškeré potřebné revize, které pomohly předejít budoucím možným potížím, které se tak často pojí se starým bytem. Nemusela jsem volat ani speciální plynařskou firmu na zapojení nového plynového sporáku, protože i plyn mají ve svém portfoliu služeb..

Instalatér

Kromě vody, odpadu, topení a plynu se zabývají i zedničinou, což tak krásně splňuje mou představu o univerzální firmě, která vám pomůže s běžnými technickými starostmi, na které je bohužel laik krátký. Na příští rok plánuji rekonstrukci bytové jádra, takže mě je již jasné, komu tuto práci svěřím. Mají mou plnou důvěru, protože vím, že za poslední roky znají můj byt a jeho slabá místa velmi dobře!

Rubriky
Služby

Kolik kdo dostává?

I kdyby si některý ze zaměstnavatelů před někým klekl na kolena, neuspěje, pokud chce, aby pro něj ten oslovený pracoval zadarmo. Zaměstnání je totiž, jak se všeobecně ví, výdělečná činnost, a každý ze zaměstnanců musí za svou námahu dostat adekvátní finanční odměnu.

Taková odměna se pochopitelně liší případ od případu. Různé profese jsou různě honorované, mzdy se ale liší i v jednotlivých podnicích stejného ekonomického odvětví, sehrává tu svoji roli třeba i výkonnost konkrétního zaměstnance, délka jeho praxe, zásluhy o určitou firmu, vzdělání, ba třeba i přízeň nadřízených či známost se šéfem. Ale každý nějaké peníze dostává.

počítání peněz

A je logické, že je taková odměna sjednávána už předem, že nikdo ze zaměstnanců nenastupuje do nějakého zaměstnání s tím, že teď bude pracovat a až pak se uvidí, zda a kolik za to dostane. Zaměstnanci je tak nabídnuta určitá hrubá mzda.

Ale co taková hrubá mzda znamená? Je to vlastně to, co na plat konkrétního zaměstnance firma vynaloží, kolik mu tato poskytne. Jenže tím to nekončí. Dříve než člověk svou mzdu dostane, je třeba provést přepočet hrubé mzdy na čistou https://www.kalkulackacistemzdy.cz/. Protože hrubá a čistá mzda jsou dva docela odlišné pojmy.

Než se z hrubé mzdy (tedy toho, co vynaloží zaměstnavatel na ohodnocení takového zaměstnance) stane mzda čistá (tedy to, co zaměstnanec skutečně dostane ‚na ruku‘), musí se z této strhnout sociální a zdravotní pojištění a daň z příjmu. A případně pro změnu připočíst některá ze slev na dani, má-li na ni onen zaměstnanec nárok.

tři mince

Teprve poté je jasné, kolik zaměstnanec skutečně dostane. A to nebývá třeba ani zdaleka tolik, kolik si tento vydělal hrubého.

A tak by měl každý člověk už předem zkusit využít třeba nějakou takovou internetovou kalkulačku a přepočítat si, kolik že tedy při nabízené hrubé mzdě dostane čistého. Aby nakonec nebyl zklamán, až dostane to, co skutečně dostane.