Úpadek milostného života


Sex je přirozenou a nezbytnou součástí života.jen málo párů dokáže dlouhodobě fungovat bez sexu. Milování ale není jen o fyzickém potěšení, ale jde u něj hlavně o to, že se pár maximálně blíží. Blíž si zkrátka už být nemůžete a proto je potřeba aby sex ze vztahu nevyprchal ani po letech společného soužití. Zatímco v počátcích vztahů je sex normální i několikrát denně a touha vyprchává jen velice těžko, jakmile je spolu pár déle, milostný život začne upadat. Už se musí řešit problémy a povinnosti a na sex zkrátka kolikrát není čas, chuť a dokonce nám v sexu brání i zdravotní stav.

banán rtěnka

Mnoho krizí v životě přichází ve středním věku. Po čtyřicítce se u mužů začínají objevovat první problémy s prostatou. Ta je důležitá i z toho důvodu, že díky ní mají muži erekci, a bez ní není možné milování uskutečnit. Vlivem stresu, špatného životního stylu a nebo návykových látek se snižuje schopnost erekce dosáhnout a udržet ji, a nakonec může dojít k tomu že muž o ni zcela přijde. Může jít i o zdravotní problém, který je nutno vyloučit u lékaře.

muž a žena

Problémy s prostatou jsou normální, a lze je léčit buď léky a nebo cviky na prostatu. Ty jsou známé po celém světě a jsou populární zejména proto, že doopravdy fungují. Říká se jim také Kegelovy cviky, které jste už určitě někdy slyšeli v souvislosti s povoleným pánevním dnem u žen. Ženy mají problémy s pánevním svalstvem hlavně po porodu, a pomocí těchto cviků mohou zpevnit všechny svaly, které ovlivňují jejich pohlavní orgány.

Stejné cviky mohou pomáhat i mužům s prostatou. Na internetu najdete spoustu videí, díky kterým si alespoň základní cviky osvojíte. Je potřeba cviky provádět opravdu důkladně, aby měly kýžený efekt. Proto nic neuspěchejte a nezaměřujte se na počet cviků, ale na jejich provedení. Za pár týdnů už můžete pozorovat první výsledky.

Podobné příspěvky