Rubriky
Elektro

Elektrokoloběžky a jiné vymoženosti pro transport.

Před několika lety vstoupila na trh novinka, která se hned stala hitem. Elektronická koloběžka. Vypadá na první pohled jako normální koloběžka s rozdílem, že k jejímu pohybu nevyužíváte svých vlastních sil. Dokonce dokáže koloběžka jet i rychlostí, jakou byste u klasické koloběžky nečekali.

 

Kde se dají koloběžky půjčit? Některá velká města po republice nabízí možnost si koloběžku vypůjčit na danou dobu za určitý poplatek. Dá se to udělat jednoduše pomocí aplikace, která je k vypůjčení vyžadována. Tam se vám pak načítá čas po který jste si koloběžku půjčili, a kam až jste s ni dojeli. Nemusíte se bát, že by se koloběžka někde ztratila, všechny jsou opatřeny GPS, takže se pak jednoduše najde a zaměstnanci firmy ji pak mohou dopravit sami zpět na originální místo půjčení.

 

koloběžka

 

Co kdybyste si chtěli pořídit takovouto koloběžku sami? Je to určitě skvělá věc zejména ve městech nebo na vesnicích, kde potřebujete rychle někam přejet bez toho, aniž byste využívali auto. Ušetří to jistě čas a v dnešní době i peníze za benzin. Koloběžku si stačí vždy pouze řádně nabít a podle kapacity ji můžete využívat určitou dobu. Cena takovéto koloběžky jistě není nízká. Proto před nákupem zkontrolujte i konkurenci, jestli náhodou nemají výhodnější kus. V případě nejasností se poraďte s prodejcem.

 

Nemusíte si však kupovat pouze koloběžku. Jsou i jiné různé variace přístrojů podobného rázu. Může to být například elektrický transportní přístroj s jedním kolem. Ten používají obvykle lidé s dobrým balancem a nebojácností. Je to totiž velice nebezpečná věc a hlavně dokáže jet opravdu velkou rychlostí při které by vás pád nebo náraz mohl nehezky zranit.

 

žena na koloběžce

 

Další možností mohou být i takové elektrické “vozíky” na kterých se pouze převažujete dopředu a dozadu pro rozjezd a brzdu. Také mají k dispozici řidítka, pro lepší kontrolu. Tímto druhem elektrického transportního vozíku si moc rychle nezajezdíte. Rychlost, kterou může maximálně dosáhnout je omezena.

Rubriky
Elektro

Pozvedněte svou domácnost na novou úroveň

Elektroinstalační prvky jsou nedílnou součástí každého objektu. Najdete je nejenom v obytných prostorách nebo v kancelářích, ale také v průmyslových objektech. V těch však nenajdete jenom klasické vypínače a zásuvky, jaké znáte z domácností, ale také ty speciální prvky, které jsou třeba pro průmyslovou výrobu. V každém případě je nutné zajistit, aby vybrané prvky byly kvalitní. Jak to udělat? Nejjednodušší bude zvolit osvědčenou značku elektroinstalačních prvků, jako může být i Schneider Electric Unica. Tato značka se vám zalíbí zejména tím, že nabízí opravdu velký sortiment, ve kterém si vybere jak nenáročný, tak náročný zákazník.

elektrikář

Co vše v nabídce najdete?

  • Vypínače = klasické jednocestné nebo typy s více spínači
  • Zásuvky = pro 230 V, ale také ty s vyšším napětím pro náročnější aplikace
  • Ostatní = přípojky na internet či televizi

Vybrat si v samotném sortimentu následně není nic složitého. Máte-li zájem o kvalitní produkty, pak určitě budete předem vědět, co se pro vaše účely hodí a co nikoliv.

zástrčka

Domácnost ovlivňují maličkosti

Možná byste se divili, ale právě to, jakými detaily je tvořena vašeho domácnost. Jsou to však detaily, na které se každý den díváte, a které tvoří výrazný vzhled toho, jak vaše domácnost vypadá. Tyto detaily jsou však tvořeny právě tím, co lidé tak moc přehlíží. Jsou to právě prvky, jako třeba zásuvky nebo třeba vypínače, na které by měl člověk klást velký důraz, pokud mu záleží na tom, jak domácnost vypadá. Nenechejte se proto zmást maličkostí těchto prvků, ale raději se postarejte o to, aby váš výběr byl, co možná nejvíce efektivní. Co to pro vás bude znamenat? No přeci vybírat v sortimentu, který je k tomu určený, což je právě Schneider Electric Unica.
Poznejte zcela novou značku, která vás překvapí, a to nejenom vysokou kvalitou, ale také příznivými cenami.

Rubriky
Elektro

Sviťte za pár korun

Jestli chcete mít jistotu, že bude všechno v tom nejlepším pořádku a Vy nebudete muset platit za provoz svojí domácnosti víc, než by bylo nutné, rozhodně byste se mimo jiné měli zaměřit také na to, čím doma vlastně svítíte. Volba světelných zdrojů se totiž může podepsat na tom, kolik nakonec zaplatíte za elektrickou energii. Nic tedy nepodceňujte a vždy si vyberte takové světelné zdroje, na které se budete moct spolehnout, a jejichž provoz Vás nebude stát téměř nic.
lustr s větrákem.jpg
Najít kvalitní a spolehlivé světelné zdroje navíc nemusí být nějak složité, na to se spolehněte. Uvidíte, že si přijdete na své a nebudete muset litovat, protože i pro Vás je tu řešení, na které se budete moct kdykoliv spolehnout. Jestli hledáte vhodné světelné zdroje pro svoje bydlení, spolehněte se na ty, které disponují technologií led. Rozhodně se pak nebudete muset potýkat s žádnými nepříjemnostmi.

Každý najde to pravé
Pokud hledáte náhradu za klasické halogeny, mohla by pro Vás být žárovka led gu10 tou správnou volbou. Jedná se o světelný zdroj, na který se můžete spolehnout, navíc má skutečně malou spotřebu elektrické energie, takže Vás svícení nebude stát téměř nic, na to se spolehněte.
Využijte tedy možností, které tu pro Vás jsou, a můžete si být jistí tím, že si přijdete na své a nebudete muset ničeho litovat. V naší nabídce už totiž snadno a bez problémů naleznete takové žárovky, se kterými budete spokojeni, a díky kterým pro Vás nebude svícení ve Vaší domácnosti něčím, s čím byste si museli dělat starosti.
stolní lampička.jpg
Uvidíte tedy, že si přijdete na své a nebudete muset ničeho litovat, pokud se ponoříte do naší nabídky a vyberete si v ní to, co by pro Vás mohlo být ideální. Není to tak složité, jak by se mohlo na první pohled zdát, na to se spolehněte. A proto využijte toho, co Vám můžeme nabídnout. Jsme tu pro Vás.