Co frčí ve stavebnictví


Dříve se stavěly hlavně řadové domy, které využily maximum prostoru tak, aby se zbytečně nezastavovala půda. Některé pozemky navíc ani neumožňovaly stavbu přízemních domů. Dříve lidé mysleli dopředu, a bylo běžné že spolu žilo více generací v jednom domě. I z tohoto hlediska byly patrové domy praktičtější než ty přízemní. Každý měl svoje patro a v domě byl klid. Jenže dnes je běžné že mladí lidé se snaží opustit rodný dům ještě před třicítkou. Potřeba vícegeneračního bydlení tak odpadla a nyní si můžeme postavit co vyhovuje jen a jen nám.

Změnil se i vkus, a dnes se tak můžeme potkávat s především antracitovou barvou, kterou vidíme na oknech, dveřích, ale i střechách. Absolutně nejoblíbenější, a tedy i nejrozšířenější barevná kombinace jsou světlé tóny fasády a antracitová okna. Jen málokdy už dnes vidíte na domech něco jiného, což je škoda.

dům bungalov

Jestli se rozhodujete že si necháte postavit dům, určitě se můžete podívat na náš bungalov na klíč 4+kk. Je to dostatečně velký dům pro čtyřčlennou rodinu. Domy stavíme zděné i dřevostavby, a záleží jen na vás, které variantě dáte přednost. Oba typy domů jsou kvalitní a nemusíte se bát, že by nepřežily první zimu nebo vichřici. I dřevostavby jsou dnes velice kvalitní. Zrovna bungalovy jsou v současné době žhavým trendem v bydlení. Pokud máte pozemek, můžete si u nás vybrat jakýkoliv dům na klíč.

obývák gauč

Bojíte se že si nedokážete vyřídit stavební povolení? My ho zařídíme za vás.

Vyberte si i vy svůj bungalov a užijte si bydlení ve vlastním domě. Nemusíte na nic čekat, jen na to, než vám předáme klíče a než vám vyrobí kuchyňskou linku. Tu ponecháváme v gesci jednotlivých majitelů domů, protože jde o velice individuální záležitost. Každému vyhovuje něco jiného, a proto jsme se rozhodli, že takto nákladnou věc si raději zařídí naši klienti sami – a ti to vítají.

Podobné příspěvky