Tati, co mám ještě přišroubovat?

Čím chceš být, až budeš velký? Velmi často kladená otázka, na kterou se ptáme dětí od velmi raného věku až do doby jejich dospělosti a nalezení samy sebe. Odpovědi se během let velmi často mění. Dospívající děti už reálně začínají přemýšlet, jaká profese by se jim líbila i z hlediska toho, že na ní mají buňky a hlavně je možné se daným zaměstnáním uživit. Malé děti žijí ve snu, tak často jejich odpovědi jsou třeba kovboj, princezna nebo kosmonaut.obrázek kladiva Pokud přinatrefíte na odpověď, za kterou se skrývá odpověď reálného povolání, je to velmi často manuální práce s nějakým nářadím, tak třeba popelář, kadeřnice nebo opravář. Je pro ně lákavé pracovat prostě s nějakým náčiním a opravářem chtějí být také proto, že vidí doma tatínka nebo dědečka něco opravovat. Přesně pro tyto malé kutily a také kutilky holčičky máme dobrou zprávu a to dětský pracovní stůl s nářadím, ten se stane snem každého dítěte, protože na něm nechybí absolutně nic.
Tento dětský stůl s nářadím je vyrobený ze dřeva, takže vydrží i ne tolik jemné dětské zacházení a materiál je kvalitní a zdravotně nezávadný.
Co vše na stolku najdete?
Opravářský stolek obsahuje vše, na co si jen vzpomenete. Kromě samozřejmostí jako jsou šroubky a kladivo zde naleznete také pilku, šroubovák, kleště a mnoho dalšího.sada nářadí
V tomto stole je rovnou připraveno několik otvorů, do kterých šrouby pasují, takže hned mohou vyzkoušet své kutilské dovednosti. Děti jsou velmi kreativní a až se bude zase doma něco opravovat, jistě vám rády pomohou. Hračka má velkou výhodu v tom, že si s ní vyhraje, bez problému jedno dítě, ale i více dětí se o ní je schopno podělit. Dřevěný stolek může vás potomek používat při hrách v interiéru i na zahradě. Často se objevuje i v mateřských školkách, kde je velmi vychvalovaná. Můžete být kreativní a pomocí různých šroubů a matiček, které jsou obsahem balení učit vaše dítě barvy. Jsou totiž různé a chvíli si snad váš malý opravář může odpočinout od práce a dát si trochu teorie.

Podobné příspěvky