Když není manžel, pomůže havarijní služba

S řemeslníky všeho druhu jsem měla celé roky špatné zkušenosti. Nekonečné čekací doby, i když jsem telefonovala každý den a div neplakala, že je to skutečně akutní. Kdybych tušila, co mě jako singl https://www.yelp.com/biz/singl-new-york-2 žijící ženu čeká ve starším panelákovém bytě, asi bych si už dávno udělala rekvalifikační kurz a stala se hodinovým manželem, protože očividně je děr na trhu ještě stále mnoho! Nejhorší zážitek mi připravilo ucpané koleno v potrubí. Opakovaně se na mě obraceli sousedé z bytu pode mnou, že jim stropem ode mne prosakuje voda. Třetí objednaný instalatér přijel po týdnu denních urgencí, utáhl ve stoupačkách jeden kohoutek a prohlásil problém za vyřešený. Jenže potíže s unikající vodou k sousedům se po pár dnech objevil znovu.

Instalatéři

Stejnému člověku už jsem nezavolala. Nakonec jsem dostala od známého doporučení na havarijní služby https://www.kanalizace-instalateri.cz/ a byla neskutečně překvapená, když již za půl hodiny od zavolání zvonili u dveří. Zkontrolovali vše opravdu důkladně a hotovou opravu ještě další půlhodinu testovali. Jejich přístup mě natolik uklidnil, že jejich telefonní číslo mám dodnes vylepené na lednici a nechala jsem si od nich provést veškeré potřebné revize, které pomohly předejít budoucím možným potížím, které se tak často pojí se starým bytem. Nemusela jsem volat ani speciální plynařskou firmu na zapojení nového plynového sporáku, protože i plyn mají ve svém portfoliu služeb..

Instalatér

Kromě vody, odpadu, topení a plynu se zabývají i zedničinou, což tak krásně splňuje mou představu o univerzální firmě, která vám pomůže s běžnými technickými starostmi, na které je bohužel laik krátký. Na příští rok plánuji rekonstrukci bytové jádra, takže mě je již jasné, komu tuto práci svěřím. Mají mou plnou důvěru, protože vím, že za poslední roky znají můj byt a jeho slabá místa velmi dobře!

Podobné příspěvky