Obal na mobil Huawei z eko-kůže aneb dobrý poměr ceny a výkonu

Knížkové obaly na mobilní telefony se ve společnosti šíří jako lavina zejména ze dvou důvodů. Jsou velmi levné a za nízkou cenu máte zároveň k dispozici velmi pěkný kousek. K dispozici jsou jako univerzální výrobky, a pro některé typy mobilů existují i speciální obaly s přesnými výřezy na mikrofon, nabíječku, reproduktor, fotoaparát a další příslušenství. Základ knížkových obalů tvoří polyuretan, známý jako eko-kůže.

mobil v ruce

Bude se vám líbit

Krása za pár korun, je to vůbec možné? Jistě, s technologií syntetické kůže neboli eko-kůže to možné je, na první pohled téměř nerozeznáte tento materiál od pravé kůže, i když je samozřejmě pravá kůže odolnější, ale při běžném šetrném zacházení vám obal vydrží řadu let. Navíc je tento materiál nesmírně levný, což pro kůži neplatí, není nutné kvůli tomu dopustit, aby trpěla zvířata na jatkách, a polyuretan máte k dispozici za pár desítek korun. A máte-li pocit, že obal na mobil Huawei Módní mobil byste rádi měli třeba ve dvou provedeních, aby lépe ladil k vašemu oděvu při společenských příležitostech, jako jsou plesy, večírky, oslavy či recepce, není to žádný problém. Na výběr je poměrně rozsáhlý počet barev i vzorů či motivů.

mobil, káva, propiska a papír na stole

Bude příjemný na dotek a bude prodyšný

Představte si obal na mobilní telefon z PVC. To byste jej měli stále upatlaný, na jeho povrchu by se držel váš pot, stékal by z něj, uvnitř obalu by se srážela vodní pára a pronikala pod povrch dotykového displeje. S něčím podobným se potýkají i výrobky, které přichází do častého kontaktu s pokožkou, zvláště pikantní je to zejména u syntetických obuvních stélek. Stélka z PVC by byla kluzká a byla by ideálním prostředím pro množení bakterií a tvorbu zápachu, zatímco stélky z eko-kůže jsou prodyšné a těmto situacím brání. Obal na mobil z eko-kůže se chová stejně, dobře se vám drží v ruce, neklouže a je na dotek velmi příjemný.

Podobné příspěvky