Půjčovna přívěsů Praha poskytuje vozidla v dobrém technickém stavu

O výhodách pronájmu přívěsného vozíku

Půjčování spotřebního zboží se začalo v České republice (Československu) rozvíjet hlavně na počátku 80. let a krátce po sametové revoluci se tento trend rozvinul do podoby běžně poskytovaných služeb. Bohužel se však velmi rychle rozšířila informace, na základě osobních zkušeností, že se nelze stoprocentně spolehnout na některé výrobky, v souvislosti s jejich opotřebením, což bylo markantní zejména u elektrického a ručního nářadí. Stávalo se, že vrtačky, rázová kladiva, brusky, pily a další nářadí vypovídalo službu, nebo bylo dokonce nebezpečné.

tažné zařízení

To se ovšem netýká provozování půjčoven automobilů a přívěsných vozíků či karavanů. Zde je nutné mimo jiné dodržet literu zákona a podrobovat vozidla pravidelným servisním prohlídkám a zpřísněným technickým kontrolám. Máte tak v podstatě jistotu, že si pronajímáte stroj v dobrém technickém stavu, a právě spolehlivost a dobré jméno jsou základní benefity půjčoven přívěsů Praha.

Nestaráte se o technický stav – jakožto nájemce toto vůbec nemusíte řešit, potřebujete pouze homologované tažné zařízení a pochopitelně příslušné řidičské oprávnění (u obytných karavanů dle hmotnosti vám nemusí stačit oprávnění B). Vaší jedinou starostí je uhrazení kauce, částky za pronájem a způsob využití pronajatého vozidla.

vozík za autem

Způsob využití – pronajímatel vás nelimituje, co můžete do vozíku nakládat, a kam s ním pojedete. Jste povinni pouze předat jej nepoškozený a pochopitelně i čistý. Měli byste také mít jasno, jakým způsobem se řeší nehody, technické závady a poškození zaviněné z vaší strany.

Nepotřebujete parkovací místo ani garáž – pokud vyloženě nevyužíváte přívěsný vozík denně pro výdělečnou činnost či záležitosti ve volném čase, pronájem vychází výhodněji i vzhledem k zajištění parkování vozíku. Musíte jej totiž zajistit proti krádeži a poškození, nejlépe do uzamykatelného objektu. Je to další starost navíc, zvláště pak pro toho, kdo bydlí v bytovém domě a nemá k dispozici vhodný vlastní pozemek.

Podobné příspěvky