Tipy na útulnou a vkusně zařízenou ložnici

Přijde vám už vaše stará ložnice okoukaná? Ráno se budíte bez energie a skoro sami posunujete ručičky hodin, abyste se mohli zase uložit k odpočinku? Vytvořte si z vaší ložnice oázu klidu, kam se budete rádi vracet, kde si odpočinete a načerpáte energii na další dlouhý den. Podívejte se na tipy, které vám při zařizování nového interiéru ložnice pomohou.

spící pár

Postel? Proč ne třeba rovnou z nebesy?

Postel společně s kvalitními rošty a matrací je prostě základ, jinak se budete probouzet unavení každé ráno. S výběrem kvalitní matrace a roštů si klidně nechte poradit, postel ale s klidným svědomím vyberete i sami. Milujete dřevo, nebo raději dáte přednost kovové nebo čalouněné konstrukci? Vyhrává u vás praktičnost a jednoduché linie nebo naopak nedáte dopustit na romantiku? Toužíte po posteli s blankytnými nebesy? Dopřejte si je a užívejte si každou noc jako na zámku.

barevné polštáře

Přehoz a spousta ozdobných polštářků

Chcete vsadit na útulnost? Určitě nezapomínejte na praktický přitom vkusná přehoz a možná i trochu nepraktické polštářky. Vsaďte na přírodní materiály a přehoz i ozdobné polštářky slaďte do jednoho dekoru. Útulnost zaručena!

Originální a přesto funkční osvětlení

Osvětlení nevěnuje nikdo při zařizování příliš velkou pozornost. Není to škoda? Dokonalost tkví přece právě v detailech a třeba jen výběr obyčejného centrálního světla dokáže s prostorem doslova divy. Z obyčejné a jednoduše zařízené ložnice se v okamžiku může stát luxusní a stylový prostor, který si vás podmaní v okamžiku.

Úložného prostoru není nikdy dost

Pokud ložnice nesousedí s velkou a prostornou šatnou, není jiná možnost než do ložnice instalovat vestavěnou skříň. V tomto případě jsou nejlepší variantou šatní skříně na míru, které nabízí ten komfort, že si můžete její vnitřní uspořádání zařídit dle libosti. Je tak jen na vás, kolik šuplíků, přihrádek nebo závěsných tyčí bude obsahovat.

Podobné příspěvky