Vybavujeme byt

Když to vezmete kolem a kolem, vlastně je to ukázka toho, co se nám líbí a co považujeme za pohodlné. Tedy jak je psáno, nám. Ne někomu jinému. Nám.

On totiž bude mít někdo výhrady jak to všechno máme uspořádáno a to že není ono a tak že se to nedělá. Ne, nemlaťte ho po hlavě ani po ničem jiném. Nechte jej v klidu vymluvit a pak mu řekněte své argumenty, proč to máte tak a ne jak by to chtěl on. Nu a pokud už na to nebudete mít nervy, tak jej můžete slušně a citlivě vyrazit. Tím nemyslím zavřeným oknem, protože z toho jsou pak většinou potíže. Tak veliké, jak vysoko to okno bylo.

moderní pokoj

Každému se líbí něco jiného a každý má svůj druh, nebo typ pohodlí, jak chcete. Jeden má raději sezení na tvrdém, druhý na měkkém, třetí si chce opřít ruce a čtvrtému to překáží. Neberte na to ohled, berte ohled na sebe. Vy zde budete žít většinu svého života.

Většinou dochází k potížím už při zařizování, kdy člověk netuší kam kde co a jak. Tak tedy plácá jedno na druhé bez ladu a skladu. Výsledkem pak bude nevzhledný byt se spoustou harampádí. A zde by se mohlo o hodně vylepšit. Ne, nic nemusíte vyhazovat, jen se musíte s někým poradit. Řezník od naproti bude mít jistě bezvadné nápady, stejně jako kamarád hrobník. Ale nedejte se zmást, zkuste někoho, kdo věci rozumí. A když ještě navíc na to studoval vysokou školu, tím lépe.

zařízený byt

Takový muž se nazývá bytový návrhář. To je člověk, který vám ve všem poradí, všechno vybere a dá spoustu návrhů, jak si byteček zařídit moderně a hezky.

POZOR, on to nebude zařizovat podle sebe, ale podle vás. Několikráte se setkáte a on bude poznávat co se vám líbí, jaké máte představy a tak dále a tak dále. Vše se bude dít pod vaší kontrolou. Vy například určíte částku, kterou hodláte investovat a onen človíček ji musí dodržet.

To jen pár informací o spolupráci. Uvidíte sami, že tahle volba byla nejlepší volbou ve vašem životě.

Podobné příspěvky