Moc si přeji auto

Máte vlastní automobil? Já ne a vždycky jsem si ho přála. A taky že jsem ho, ale potom měla. Měla jsem krásné malé modré auto, které mi ovšem stačilo. Bydlím na vesnici, takže jsem si přála mít právě auto kvůli praktickým věcem. Automobily právě moc praktické jsou, i když v poslední je ta praktičnost velmi drahá, ale co bych si bez něj počala. Kdybych musela jezdit na nějaké velké nákupy právě jenom autobusem anebo na kole. No, dokážete si představit, kdybych jezdila na nějaké velké nákupy na kole? Mám taky velkého psa a kočku. Tak si jistě dokážete představit, jak by to vypadalo, kdybych na kole táhla nějaké deseti kilové granule pro psa a dvoukilové granule pro kočku, takže v tomto případě se auto velmi hodí.

Milujeme výlety.

Taky jsem nevěděla, jak bych si vozila třeba nějaké těžké prací prášky nebo aviváže a takové další těžké, ale nutné věci. Bylo to opravdu složité. A byla jsem pro to ráda, že mám vlastní automobil, jenže jednoho dne mi ho někdo ukradl. Nevím, čí to byla chyba, protože s manželem jsme jeli z výletu, auto jsme nechali před barákem. Já jsem si myslela, že auto zamlčel můj manžel. Jenže můj manžel si myslel že jsem auto zamkla já.

Bez auta nedám ani ránu.

A tak jsme si mysleli, že je auto zamčené a že je v bezpečí. Jenže to byl omyl. Byli jsme tak unavení, že jsme ani neslyšeli, že auto zapnulo motor, které nastartovalo. Bohužel motorek jsme neslyšeli, protože jsme byli velmi moc unavený z výletu a auto se bohužel ani po měsíci nenašlo. Navíc jsme už poučení, protože máme nové auto, takže si dáme pozor, aby auto bylo na noc vždycky pečlivě zamčené. myslím, že kontroly všeho, hlavně tedy auta jsou velmi důležité, protože je to jenom o jednou. Stačí nějaká nepozornost a nehoda nebo neštěstí je opravdu na světě. A tak se něco může řešit i hodně dlouho, a to asi nikdo z nás nemá rád. Navíc auto chce i péči.