Jak být na plese za královnu

Ples je významnou společenskou událostí v životě každé ženy. Ať už se jedná o maturitní ples, školní ples, ples vašeho města, firemní ples nebo třeba velký ples v Opeře…na každém si ženy přejí, aby právě ony byly nejkrásnější a vypadaly ten večer co nejkouzelněji.

Váš vzhled se snažte přizpůsobit tomu, o jaký ples jde. Je totiž rozdíl, jestli jde o malý ples na vaší vesničce o několika stovkách obyvatel, nebo honosný ples, který je například na počest některého z významných hostů. V honosné róbě byste na menším plese působila spíše nemístně a v jednoduchých krátkých šatech nebudete na velké společenské události zase splňovat dress code. Proto si dopředu zjistěte, zda je nutné nějaký dress code dodržovat a zamyslete se, jaký styl oblečení se pro tuto událost co nejvíce hodí.

žena

Oblečení, je totiž jeden z klíčových prvků, abyste na plese skutečně zazářila. Volte takové šaty, aby lichotili vaší postavě a zároveň, aby splňovali daný dress code. Plesové šaty si vezměte nejlépe dlouhé, ale pokud http://www.telus.com/en/support/article/about-volte se jedná o menší, ne tak formální ples, můžete mít i šaty krátké. Ovšem nikdy byste neměli chodit s délkou nad kolena. Pokud má váš partner smoking, musíte mít vždy dlouhé šaty.

Jak ale poznat, které šaty nám lichotí? Pokud si budete šaty pořizovat v salónu, obsluha vám jistě ráda poradí. Už mají zkušeně postavy jednotlivých žen v oku a přesně vědí, jaké střihy komu sedí, takže určitě vybere ty nejlepší šaty na ples https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/plesove-saty/.

K upravenému zevnějšku patří i decentní líčení a slušivý účes. Pokud se vám nechce utrácet za kosmetičku a kadeřníka, určitě zvládnete docílit dobrého výsledku i doma. Jen si to raději několikrát nacvičte předem.

šaty

Šaty doplňte i vhodně zvolenými boty. Nemusíte mít obří jehlové podpatky, ale k šatům se nejvíce hodí boty na podpatku. Je naprosto nepřípustné, abyste si k plesovým šatům vzala tenisky, jak to můžeme někdy vidět. Pokud vám chůze na podpatcích dělá opravdu problémy, můžete zvolit slušivé formálně vypadající baleríny.